Piesakies dalībai Inovācijas stendā izstādē Baltic Fashion and Textile Riga 2019 |

Pirmdiena, 2019 gada 17. jūnijs
Vārda dienas svin Artis, Artûrs x

Piesakies dalībai Inovācijas stendā izstādē Baltic Fashion and Textile Riga 2019

Loading Map....

Datums laiks
26/04/2019 - 28/04/2019
All Day


Izstāžu komplekss BT1, Ķīpsala
Ķīpsalas iela 8, Riga


Laikā no 26. līdz 28. aprīlim Rīgā norisināsies Baltijā vadošā starptautiskā modes, tekstila un dizaina izstāde Baltic Fashion and Textile Riga 2019. Izstādes ietvaros Latvijas Tehnoloģiskais centrs un Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā organizēs “Inovācijas stendu” un starptautisku kontaktbiržu.

Dalība “Inovācijas stendā” ir iespēja jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem prezentēt savas iestrādnes vai jaunos produktus, kas tapuši sadarbībā ar Latvijas pētniecības un attīstības institūcijām vai izstrādātas ar Eiropas kopienas programmu atbalstu. Dalība “Inovācijas stendā” ir bezmaksas un sniedz iespēju uzņēmējiem veidot pirmo pieredzi, pārbaudīt savu uzņēmumu un produktu, kā arī atrast jaunus kontaktus sadarbības partneriem Latvijā un ārvalstīs.

Dalība kontaktbiržā ļauj veidot sava uzņēmuma profilu izstādes interneta vietnē un izvēlēties potenciālos sadarbības partnerus biznesa pārrunām. Pasākuma salīdzinoši nelielais apjoms ļauj strādāt ar individuālu pieeju katram kontaktbiržas dalībniekam, atlasot un piemeklējot katra nozares specifikai atbilstošus sarunu partnerus.

Reģistrācija kontaktbiržai.

Papildus informācija par dalību Inovācijas stendā un kontaktbiržā:
Dzintra Švarcbaha, +371 6755 8771, dzintra.svarcbaha@edi.lv

 

Lai pieteiktos pasākumam, lūdzu aizpildiet zemāk esošo formu

Print

Sadarbības partneri