Piesakies dalībai Inovācijas stendā izstādē Riga Food 2019 |

Otrdiena, 2021 gada 7. decembris
Vārda dienas svin Dzirkstīte, Anta, Antonija x

Piesakies dalībai Inovācijas stendā izstādē Riga Food 2019

Loading Map....

Datums laiks
04/09/2019 - 07/09/2019
All Day


Izstāžu komplekss BT1, Ķīpsala
Ķīpsalas iela 8, Riga


Laikā no 2019.g. 4. līdz 7. septembrim norisināsies ikgadējā starptautiskā pārtikas, pārtikas tehnoloģiju un dzērienu izstāde Riga Food 2019. Jau tradicionāli izstādes laikā Latvijas Tehnoloģiskais centrs (LTC) un Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā organizē inovācijas stendu “Inovācija pārtikai” un starptautisko  kontaktbiržu pārtikas nozares uzņēmumiem un pētniecības institūcijām.

Dalība “Inovācijas stendā” ir iespēja jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem prezentēt savas iestrādnes vai jaunos produktus, kas tapuši sadarbībā ar Latvijas pētniecības un attīstības institūcijām vai izstrādāti ar Eiropas kopienas programmu atbalstu. Dalība “Inovācijas stendā” ir bezmaksas un sniedz iespēju uzņēmējiem veidot pirmo pieredzi, pārbaudīt savu uzņēmumu un produktu, kā arī atrast jaunus kontaktus sadarbības partneriem Latvijā un ārvalstīs.

Riga Food 2019 starptautiskā pārtikas nozares kontaktbirža norisināsies 2019.g.5.septembrī no plkst. 11:00 – 17:00. Kontaktbiržas laikā uzņēmēji un zinātnieki varēs apsēsties pie viena galda ar potenciālajiem sadarbības partneriem no Latvijas, ES valstīm un citām izstādes dalībvalstīm, lai pārrunātu eksporta, importa, jaunu produktu izstrādes, komercializācijas, tehnoloģiju pārneses, kopēju pētniecības projektu attīstības jautājumus.

Kas var piedalīties Riga Food 2019 kontaktbiržā:

  • Uzņēmumi, kas piedāvā jaunus produktus un tehnoloģijas pārtikas nozarē un meklē sadarbības partnerus;
  • Pētniecības institūcijas un inovatīvu tehnoloģiju izstrādātāji pārtikas rūpniecībā.

Reģistrācija Riga Food 2019 kontaktbiržai un iepazīšanās ar citu dalībnieku profiliem: https://riga-food-2019-brokerage.b2match.io/ vai meklējot izstādes interneta vietnē: www.rigafood.lv.

Dalība kontaktbiržā ir lieliska iespēja tikties ar potenciālajiem sadarbības partneriem, kā arī popularizēt savu uzņēmumu un pētniecības institūciju izstrādātos produktus un tehnoloģijas.  Pasākuma salīdzinoši nelielais apjoms ļauj strādāt ar individuālu pieeju katram kontaktbiržas dalībniekam, atlasot un piemeklējot katra nozares specifikai atbilstošus sarunu partnerus.

Papildus informācija par dalību Inovācijas stendā un kontaktbiržā:
Diāna Krieviņa, tālr. +371 6754 0703, mob + 371 29149919, e-pasts: dianak@edi.lv

Lai pieteiktos pasākumam, lūdzu aizpildiet zemāk esošo formu

Print

Sadarbības partneri