Reģistrācija kontaktbiržai Baltic Fashion and Textile Riga 2016 |

Otrdiena, 2024 gada 23. jūlijs
Vārda dienas svin Magda, Magone, Mērija x

Reģistrācija kontaktbiržai Baltic Fashion and Textile Riga 2016

Loading Map....

Datums laiks
07/04/2016
11:00 am - 4:00 pm


Izstāžu komplekss BT1, Ķīpsala
Ķīpsalas iela 8, Riga


Laikā no 7. līdz 9. aprīlim Ķīpsalas izstāžu kompleksā norisinās starptautiskā modes, tekstila un dizaina izstāde Baltic Fashion and Textile Riga 2016. Izstādes ietvaros Latvijas Tehnoloģiskais centrs un Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā organizē starptautisku kontaktbiržu.

Reģistrācija kontaktbiržai un reģistrēto dalībnieku profili

Papildus informācija par reģistrāciju: Dita Guste, +371 6754 0703, dita.guste@edi.lv

Dalība kontaktbiržā ir bezmaksas izstādes dalībniekiem un apmeklētājiem ar derīgām dalībnieku caurlaidēm, biļetēm vai ielūgumiem!

Kas ir kontaktbirža un kāpēc tajā piedalīties?

Kontaktbirža ir sadarbības veicināšanas pasākuma formāts, kas sniedz iespēju noteiktā laika periodā piedalīties biznesa pārrunās ar iepriekš izvēlētiem nozares speciālistiem, kas arī reģistrējušies dalībai kontaktbiržā. Tādējādi, apmeklējot vienu pasākumu, īsā laika periodā iespējams pārrunāt sadarbības iespējas ar maksimālu skaitu potenciālo sadarbības partneru.

Reģistrējoties pasākumam, katrs dalībnieks aizpilda reģistrācijas formu, kas kalpo kā vizītkarte, aprakstot savas organizācijas darbības jomu, nepieciešamos uzlabojumus vai vēlamās sadarbības formas ar citiem nozares speciālistiem. Iepazīstoties ar citu reģistrēto dalībnieku interešu profiliem, dalībnieks var rezervēt tikšanās ar tiem partneriem, ar kuriem vēlas veidot sadarbību.

Kad dalībnieks veicis reģistrāciju un norādījis pēc iespējas pilnīgāku informāciju par savu piedāvāto produktu vai pakalpojumu, kā arī vēlamo sadarbības veidu, darbu sāk kontaktbiržas organizatori. Kompetenti nozares speciālisti izvērtē dalībnieku iesniegto informāciju un, ja nepieciešams, papildina to, vienojoties ar iesniedzēju. Apzinot konkrētās produktu grupas un kopējās nozares specifiku, katram dalībniekam tiek piemeklēti piemērotākie sadarbības partneri, lai sasniegtu maksimālo vēlamo efektu no katras rezervētās tikšanās.

 

Lai pieteiktos pasākumam, lūdzu aizpildiet zemāk esošo formu

Print

Sadarbības partneri