Seminārs “Starptautiskās sadarbības iespējas zinātniekiem un uzņēmējiem” |

Svētdiena, 2024 gada 25. februāris
Vārda dienas svin Alma, Annemarija x

Seminārs “Starptautiskās sadarbības iespējas zinātniekiem un uzņēmējiem”

Loading Map....

Datums laiks
10/03/2015
11:00 am - 4:30 pm


Rēzeknes Augstskola
Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne


Valsts izglītības attīstības aģentūra, Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā, Rēzeknes Augstskola un biznesa inkubators Ideju viesnīca otrdien, 10. martā, Rēzeknē, organizē informatīvu semināru zinātniekiem un uzņēmējiem.

Pasākuma laikā Valsts izglītības attīstības aģentūras pārstāvji iepazīstinās ar vairākām Eiropas Savienības programmām – Horizon 2020, EUREKA un EUROSTARS-2 – to aktualitātēm, projektu konkursiem, kā arī dalības nosacījumiem pētniekiem, uzņēmējiem u.c. interesentiem.

Eiropa Biznesa atbalsta tīkla Latvijā (EEN-Latvija) speciālisti sniegs informāciju par tīklu,  tā darbību un piedāvātajiem pakalpojumiem: biznesa un tehnoloģisko sadarbību, kā arī sadarbības partneru meklēšanu uzņēmējiem un zinātniekiem, lai veicinātu to iesaistīšanos starptautiskos projektos.

Pasākuma dalībnieki arī uzzinās, kādas sadarbības iespējas un pakalpojumus uzņēmējiem piedāvā Rēzeknē esošais Biznesa inkubators Ideju viesnīca, kā arī gūs informāciju par Rēzeknes Augstskolu. Visiem interesentiem būs iespēja apmeklēt augstskolas galvenā korpusa telpas un jaunuzbūvēto Inženieru fakultāti.

Pasākuma norises laiks un vieta: otrdien,  10. martā, no plkst. 11:00-16:00, Rēzeknes Augstskolā, 124. auditorijā, Atbrīvošanas alejā 115, Rēzeknē.

Dalība pasākumā: bezmaksas.

Pasākuma programma [Programma_Rezekne_10_03_2015].

Papildus informācija par pasākumu:
Juris Balodis
Tālrunis: +371 6755 8746
E-pasts: juris.balodis@viaa.gov.lv

Lai pieteiktos pasākumam, lūdzu aizpildiet zemāk esošo formu

Print

Sadarbības partneri