EEN konsultācijas par tehnoloģiju pārnesi |

Otrdiena, 2024 gada 23. jūlijs
Vārda dienas svin Magda, Magone, Mērija x

EEN konsultācijas par tehnoloģiju pārnesi

Šī gada 9. jūnijā, viesnīcā Radisson Blu “Daugava” notiks Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētās uzņēmēju tikšanās ar  Latvijas ārējo ekonomisko pārstāvniecību pārstāvjiem. Pasākuma ietvaros uzņēmējiem, kas interesējas par starptautisko tehnoloģiju pārnesi un biznesa sadarbību ārvalstīs, būs iespēja tikties arī ar Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā (EEN-Latvija) darbiniekiem.

Šobrīd LIAA darbojas pārstāvniecības 19 pasaules valstīs un pasākuma ietvaris būs iespējams tikties ar pārstāvjiem Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Dānijā, Vācijā, Lielbritānijā, Krievijā, Kazahstānā, Baltkrievijā, Nīderlandē, Polijā, Itālijā, Francijā, Japānā, Singapūrā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Amerikas Savienotajās Valstīs, Lietuvā. Papildus būs iespēja tikties arī ar Latvijas Vēstniecības Ēģiptē pārstāvi.

EEN-Latvija speciālisti skaidros iespējas, ko piedāvā pasaulē lielākais biznesa sadarbības un tehnoloģiju pārneses tīkls, kurā apvienotas 60 dalībvalstis. Uzņēmējiem, kuri vēlas komercializēt inovatīvu produktu vai atrast tehnoloģisku risinājumu, atrast pētniecības un attīstības partnerus, paplašināt noieta tirgus, vai atrast izejvielu piegādātājus, ar tīkla starpniecību iespējams veikt tirgus izpēti un tehnoloģiju mārketingu.

Dalība ir bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.

Papildus informācija un reģistrācija pasākumam.

Print

Sadarbības partneri