EEN-Latvija uzņem Eiropas Komisijas Ģenerāldirektorāta oficiālo pārstāvi |

Otrdiena, 2024 gada 23. jūlijs
Vārda dienas svin Magda, Magone, Mērija x

EEN-Latvija uzņem Eiropas Komisijas Ģenerāldirektorāta oficiālo pārstāviPublicēts: 19.06.2015

2015. gada 17. jūnijā, Rīgā, Latvijas Tehnoloģiskajā centrā viesojās Eiropas Komisijas (EK) Ģenerāldirektorāta (DG) oficiālā pārstāve  Dorota Przyludzka, kura atbildīga par iekšējo tirgu, rūpniecību, uzņēmējdarbību un mazajiem-vidējiem uzņēmumiem (DG for Internal market, Industry, Entrepreneurship and SMEs) Latvijā, tostarp arī projekta Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN-Latvija) uzraudzību.

EK Ģenerāldirektorāta oficiālā pārstāve bija ieradusies pieklājības vizītē, lai  iepazītos klātienē ar projekta komandu Latvijā, kā arī pārliecinātos par uzņēmējdarbības atbalsta projekta EEN-Latvija izpildes efektivitāti un sadarbības iespējām ar jaunajām projekta dalībvalstīm. Tikšanās laikā tika pārrunāta projekta līdzšinējā attīstība un pieredze, plāni jaunajam periodam un aktuālie jautājumi, kā arī izaicinājumi, kas skāruši eirozonu saistībā ar Krievijas embargo ES (Eiropas Savienībā) ražotajiem pārtikas produktiem, un to potenciālie risinājumi.

Tāpat projekta komanda informēja oficiālo pārstāvi par uzņēmēju un zinātnieku līdzdalības aktivitāti Eiropas Kopienas finansētajos pētniecības un attīstības projektos, kā arī sniedza rekomendācijas par nepieciešamajiem uzlabojumiem, ko ierosinājuši potenciālie projektu pieteikumu iesniedzēji. Latvijas Tehnoloģiskā centra direktors Dr.Jānis Stabulnieks: „Mēs priecājamies, ka EK pārstāvji labprāt mūs apciemo, lai uzklausītu mūsu pieredzi, novērojumus un vajadzības – tas ir drošs signāls, ka sadarbība ar EK nav vienvirziena process un kopīgi ieguldot darbu mēs varam mainīt un uzlabot ne vien ES likumdošanu, bet arī dažādus ar pētniecības un attīstības finansēšanu saistītus procesus.”

DSC02952

Avots: Latvijas Tehnoloģiskais centrs

Print

Pielikumi

Sadarbības partneri