Game Camps Riga triumfē datorspēle “Laimīgā vecmāmiņa” |

Pirmdiena, 2019 gada 25. marts
Vārda dienas svin Māra, Marita, Mārīte x

Game Camps Riga triumfē datorspēle “Laimīgā vecmāmiņa”Publicēts: 02.10.2017

Starptautiskās datorspēļu izstrādes sacensībās “Game Camps Riga” pirmo vietu ieguvusi komanda “Happy Grandma”, informē Latvijas Tehnoloģiskā centra valdes loceklis Ints Vīksna. Pēc tam, kad “Happy Grandma” pārstāvji būs izveidojuši savu uzņēmumu, viņiem būs iespēja saņemt praktisku palīdzību līdz 10 000 eiro apmērā idejas attīstīšanai.

Komanda, kuras kodolu veido pārstāvji no Latvijas un Igaunijas, izstrādāja datorspēli, kurā jāveido izšuvumi – nodarbe, kas atbilstoši komandas nosaukumam iepriecina vecmāmiņas. Spēles uzdevums ir pareizi atcerēties sākotnēji parādītā izšuvuma krāsas un rakstu, lai to varētu atkārtot.

Otrajā vietā ierindojās komanda “Moskito Racing – Super Amazing” ar datorspēli, kurā odu “spiets” ir jānotur klāt pie virtuālā cilvēka, kamēr odi pārvietojas no vienas ķermeņa daļas uz otru.

Trešajā vietā palika “HMB Solution”, kuras datorspēlē dažādas darbības, piemēram, tostermaižu cepšana un ēšana jāpaveic ar desmit metru garām rokām.

Laikā no 30. septembra līdz 1. oktobrim Rīgā norisinājās projekta ‘Game Camps’ spēļu izstrādes akseleratora otrais posms. Tā laikā spēļu izstrādātājiem no Latvijas, Igaunijas, Somijas un Zviedrijas 48 stundu laikā bija jāizveido jaunas datorspēles prezentācija, kas dod iespēju piesaistīt spēles idejas tālākai attīstībai līdzekļus līdz pat 10 000 eiro. Dalībniekiem šajā laikā bija pieejams dažādu nozares mentoru atbalsts, kuri sniedza padomu gan spēles izstrādē, gan tās tālākā virzīšanā un komercializēšanā.

Game Camps ir spēļu sektora iespēju akselerators Centrālā Baltijas jūras reģionā. Tā mērķis ir radīt kopīgus pārrobežu uzņēmumus, kā arī veicināt un stiprināt Centrālā Baltijas jūras reģiona jaunuzņēmumu un IT uzņēmumu attīstību un globālo konkurētspēju spēļu izstrādes industrijā.

Sekojiet informācijai par turpmākiem Game Camps pasākumiem http://gamecamps.eu/

Print

Sadarbības partneri