GameCamps liks sarosīties jauniešiem un spēļu izstrādātājiem |

Otrdiena, 2024 gada 23. jūlijs
Vārda dienas svin Magda, Magone, Mērija x

GameCamps liks sarosīties jauniešiem un spēļu izstrādātājiem

Kopš 2016.gada 1. septembra Latvijas Tehnoloģiskais centrs kopā ar partneriem no Igaunijas, Somijas un Zviedrijas ir iesaistījies aizraujošā projektā GameCamps, kura mērķis ir radīt kopīgus pārrobežu uzņēmumus, kā arī veicināt un stiprināt Centrālā Baltijas jūras (CB) reģiona jaunuzņēmumu un IT uzņēmumu attīstību un globālo konkurētspēju spēļu izstrādes industrijā.

Plānotās pārrobežu aktivitātes palīdzēs noteikt un risināt trūkstošo posmu attīstību spēļu izstrādes ekosistēmā. Sadarbība šajā perspektīvajā un inovatīvajā nozarē ļaus CB reģiona uzņēmumiem radīt jaunas darbavietas un veicināt vietējo ekonomiku. Projekta ietvaros tiks radīti vismaz 10 jauni pārrobežu uzņēmumi un būs apmācīti vismaz 240 speciālistu, kas būs piedalījušies Game Camps pasākumos Somijā, Igaunijā, Latvijā un Zviedrijā. Tāpat plānots, ka tiks izstrādāta akselerācijas programma pārrobežu spēļu izstrādes jaunuzņēmumu radīšanai un mentorēšanai.

Šobrīd visu valstu pārstāvji, tostarp Cursor Oy no Somijas, Eesti Digikeskus no Igaunijas, Science Park Gotland no Zviedrijas un Latvijas Tehnoloģiskais centrs no Latvijas veic izpēti par esošās spēļu izstrādes industrijas iespējām un vajadzībām, kā arī nozaru specifiku visās valstīs. Tuvākā “spēļu nometne” (Game Camp) plānota jau 4. aprīlī Tallinā, kur pirmie dalībnieki tiks iepazīstināti ar projekta mērķiem un sāksies apmācību un tīklošanās process.

Papildus informācija par dalību GameCamps pasākumos spēļu izstrādes nozares uzņēmumiem: Projekta GameCamps vadītājs Latvijā – Ints Vīksna: iviksna@edi.lv, +371 6755 8795.

Papildus informācija par projektu GameCamps.

Print

Sadarbības partneri