“Gatavi izaugsmei” – iedvesmas kampaņa topošajiem uzņēmējiem |

Otrdiena, 2024 gada 23. jūlijs
Vārda dienas svin Magda, Magone, Mērija x

“Gatavi izaugsmei” – iedvesmas kampaņa topošajiem uzņēmējiemPublicēts: 15.01.2018

Saskaņā ar Eiropas Komisijas kampaņu “Ready 2 Grow”, 2018. gadā piecās no Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) dalībvalstīm – Latvijā, Somijā, Zviedrijā, Rumānijā un Horvātijā – norisināsies vērienīga kampaņa, kuras mērķis veicināt mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) iesaisti konkurētspējīgā uzņēmējdarbībā.

Pasākuma ietvaros no katras valsts tiks izvēlēti vairāki MVU – vēstneši, kas ar savu pozitīvo pieredzi iedvesmos un aicinās arī citus uzņēmējus uzdrīkstēties īstenot savas biznesa idejas. Kampaņa galvenokārt orientējas uz inovatīviem MVU un zināšanietilpīgajiem MVU, lai veicinātu pilnvērtīgu Eiropas mēroga atbalsta instrumentu izmantošanu starptautiskai uzņēmējdarbībai.

Uzņēmēji un politikas veidotāji, kuri vēlas iesaistīties uzņēmējdarbības atbalsta veicināšanā, saņemt papildu informāciju par Eiropas Bzinesa atbalsta tīkla plašajām iespējām, kā arī gūt pieredzi un iedvesmas devu, aicināti piedalīties “Ready 2 Grow” informatīvajā pasākumā, kas norisināsies 2018. gada 19.06 – 21.06 “Simtgades foruma” laikā. Tāpat aicinām atsaukties organizācijas, kuras vēlētos atbalstīt kampaņu informatīvi. Par pasākuma programmu un lektoriem sekojiet informācijai www.innovation.lv un www.een.lv.

EENCanHelp
Paraugs no 2017.gada kampaņas materiāliem.

Papildus informācija par “Ready 2 Grow” kampaņu Latvijā:
Dzintra Švarcbaha, dzintra.svarcbaha@edi.lv, +371 6755 8771.

 

Print

Pielikumi

Sadarbības partneri