Igaunijas “spēļu nometne” nodod stafeti Latvijai |

Ceturtdiena, 2018 gada 19. jūlijs
Vārda dienas svin Jautrīte, Kamila, Digna | x

Igaunijas “spēļu nometne” nodod stafeti Latvijai

Veiksmīgi aizvadīta pirmā spēļu nometne CB INTERREG programmas projekta Game Camps ietvaros. No 4. līdz 7. aprīlim Tallinā norisinājās Eesti Digikeskus organizētā konference Game Jam.

Četru dienu laikā dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Somijas un Zviedrijas piedalījās diskusijās, grupu darbos, prāta vētrās un prezentācijās, lai veidotu kopīgu vīziju par Baltijas un Skandināvijas valstu IT un spēļu izstrādātāju vidi. Pasākuma noslēgumā tika atlasītās labākās idejas, kas tika prezentētas visiem dalībniekiem un izvirzītas tālākai izpētei un attīstībai. Paralēli citām aktivitātēm, spēļu izstrādes nozares pārstāvji piedalījās plašā kontaktbiržā, lai individuāli pārrunātu sadarbības iespējas.

“Ģame Camps ir jaunās paaudzes spēļu izstrādātāju nozares iespēju akselerators. Mēs zinām, ka Latvijā, Igaunijā un Skandināvijas valstīs ir spēcīgi un daudzsološi IT uzņēmumi, bet par spēļu izstrādātāju nozari joprojām dzirdam maz. Šī ir izstrādātāju lielā iespēja ne vien paplašināt kontaktu loku, bet arī popularizēt sevi,  veidot jaunus sadarbības līgumus un, iespējams, radīt pavisam jaunus, unikālus produktus,” skaidro projekta vadītājs Latvijā, Latvijas Tehnoloģiskā centra valdes loceklis Ints Vīksna.

Pasākuma noslēgumā stafete pasākumu organizēšanā tika nodota Latvijas Tehnoloģiskajam centram, jo nākamā “spēļu nometne” notiks Rīgā no 29. septembra līdz 1.oktobrim. Šobrīd aktīvi norisinās pieteikšanās un aktuālo tematu apzināšana. Visi interesenti aicināti sazināties ar pasākuma organizatoriem – Latvijas Tehnoloģisko centru.

Papildus informācija par dalību GameCamps pasākumos spēļu izstrādes nozares uzņēmumiem: Projekta GameCamps vadītājs Latvijā – Ints Vīksna: iviksna@edi.lv, +371 6755 8795.

Papildus informācija par projektu GameCamps.

Print

Sadarbības partneri