IKEA aicina pieteikties atvērto inovāciju programmai |

Trešdiena, 2020 gada 27. maijs
Vārda dienas svin Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris x

IKEA aicina pieteikties atvērto inovāciju programmai

IKEA sadarbībā ar jaunuzņēmumiem vēlas atrast mākslīgajā intelektā balstītu risinājumu jaunu produktu pārdošanas prognozēšanai. Uzņēmumam ir milzīgs sadarbības partneru loks visā pasaulē, lai spētu uzturēt pieejamas cenas un plašu sortimentu. Sekojot jaunākajām tendencēm, uzņēmums ir pievērsies dažādu automatizācijas risinājumu ieviešanai ar mērķi uzlabot produktivitāti. Šim mērķim uzņēmums ir izveidojis IKEA Atvērto inovāciju programmu. Tai var pieteikties jaunuzņēmumi, kas ir gatavi kopā ar IKEA risināt dažādus ikdienas biznesa izaicinājumus. Programmai var pieteikties līdz 31. janvārim.

Atlasītie pretendenti piedalīsies IKEA izaicinājuma dienā 14. februārī, lai kopīgi atrastu vērtību piedāvājumu un izveidotu sadarbības plānu. Labākie jaunuzņēmumi pēc sadarbības turpinās risinājuma ieviešanu 4 nedēļu garumā sadarbībā ar uzņēmuma speciālistiem un iegūs iespēju savu risinājumu prezentēt noslēguma ceremonijā 28. februārī.

2019. gada programmas tēma ir jaunu produktu pārdošanas paredzēšana. Precīzas prognozes ir ļoti svarīgs instruments tādu attīstības projektu plānošanā, kas ir saistīti ar jaunu produktu ieviešanu. Tāpēc programmas ietvaros IKEA meklēs jaunuzņēmumus, kas specializējas mākslīgā intelekta vai augsta līmeņa analītisko risinājumu izstrādē, lai uzlabotu piegādes plānošanas un vadības procesu, tādējādi piedāvājot risinājumu nemitīgajam izaicinājumam – prognozēt jauno produktu pārdošanas apjomus, kas parasti ir nenosakāmi. Risinājumam vajadzētu izmantot iespējami daudz dažādu datu avotu, piemēram, līdzīgo produktu vēsturiskos pārdošanas datus, demogrāfijas un sociālo mediju tendences, kā arī informāciju par produkta dzīves ciklu.

Avots: Labs of Latvia

Print

Pielikumi

  • IKEA(jpg fails, 50.13 Kb)

Sadarbības partneri