Inovācija un sadarbība pētniecībā un attīstībā Riga Comm 2016 |

Otrdiena, 2024 gada 23. jūlijs
Vārda dienas svin Magda, Magone, Mērija x

Inovācija un sadarbība pētniecībā un attīstībā Riga Comm 2016Publicēts: 03.10.2016

Laikā no 20. – 21. oktobrim Rīgā, Ķīpsalā, norisināsies informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) biznesa inovāciju forums un izstāde Riga Comm 2016. Pasākuma laikā Latvijas Tehnoloģiskais centrs (LTC) projekta Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN-LV) ietvaros organizēs Inovācijas stendu, lai demonstrētu inovācijas procesa norisi un dalībniekus, kas Latvijā iesaistīti jaunu produktu attīstībā IKT jomā. Pasākuma otrajā dienā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar projektu EEN-LV organizēs starptautisku kontaktbiržu Horizon2020 programmas ietvaros.

Abas pasākuma dienas Inovācijas stendā varēs iepazīties ar Latvijas zinātnieku un uzņēmēju izstrādātiem IKT produktiem un inovācijām, kā arī biznesa inkubatoru pārstāvju iestrādnēm un pakalpojumiem. Tāpat būs pieejamas speciālistu konsultācijas par inovācijas, pētniecības un attīstības, tehnoloģiju pārneses, patentēšanas, inkubēšanas un komercializēšanas jautājumiem. Inovācijas stendā varēsiet satikt pārstāvjus no Latvijas Tehnoloģiskā centra, Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā, Latvijas Republikas Patentu Valdes, Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Zaļo tehnoloģiju inkubatora, Latvijas Mākslas akadēmijas u.c.

21.oktobrī LIAA sadarbībā ar EEN-LV organizēs starptautisku pētniecības un attīstības kontaktbiržu Horizon2020 programmas ietvaros. Pasākuma mērķauditorija ir zinātnieki un pētnieki, kā arī zināšanietilpīgie uzņēmumi, kuri veic pētniecisko darbību un meklē sadarbības partnerus starptautisku projektu īstenošanai, tehnoloģiju un risinājumu komercializēšanai vai tehnoloģisku problēmu risināšanai. Dalība kontaktbiržā pieejama bez maksas Riga Comm 2016 dalībniekiem un apmeklētājiem ar derīgām dalībnieku caurlaidēm vai biļetēm.

Reģistrācija kontaktbiržai pieejama: http://h2020riga.een.lv/

Informācija par Inovācijas stendu: Dzintra Švarcbaha, dzintra.svarcbaha@edi.lv, +371 6755 8771

Print

Sadarbības partneri