Kampaņas “EU Open for Business” Informācijas diena |

Pirmdiena, 2019 gada 17. jūnijs
Vārda dienas svin Artis, Artûrs x

Kampaņas “EU Open for Business” Informācijas diena

30.05_EU_Open

2018. gada 30. maijā, viesnīcā “Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel” notiks Eiropas uzņēmējdarbības veicināšanas kampaņas “EU Open for Business” (Atvērti biznesam) Informācijas diena.

Pasākuma mērķis ir informēt par Latvijā pieejamajiem Eiropas Savienības pakalpojumiem un programmām, kas var palīdzēt mazajiem un vidējiem uzņēmumiem (MVU) iegūt finansējumu, apgūt jaunus tirgus un atrast jaunus biznesa partnerus. Pasākumā notiks arī interaktīvas apspriedes par jautājumiem, kas saistīti ar MVU tiesībām vienotajā tirgū, ES finanšu instrumentiem un ieteikumiem intelektuālā īpašuma jautājumos. Tāpat arī Latvijas uzņēmēji dalīsies pieredzē par šo instrumentu izmantošanu.

Pasākuma mērķauditorija ir valsts un pašvaldību, uzņēmējdarbības atbalsta institūciju u.c. organizāciju pārstāvji, kas ikdienā konsultē uzņēmējus, par pieejamajiem atbalsta instrumentiem Latvijā un Eiropas Savienībā. Pasākuma mērķis ir ne vien informēt šo organizāciju pārstāvjus, bet arī apkopot to pieredzi un viedokļus, kā arī aktuālos jautājumus un neskaidrības. Visa apkopotā informācija tiks izmantota ES atbalsta programmu tālākā plānošanā.

Reģistrācija pasākumam turpināsies līdz pat 28.05.2018! Izmantojiet iespēju izzināt atbalsta iespējas, noskaidrot neskaidros jautājumus un paust viedokli par ES atbalsta iespējām!

Pasākuma programma.

Reģistrācija pasākumam.

Papildus informācija par pasākumu: Dzintra Švarcbaha, +371 6755 8771, dzintra.svarcbaha@edi.lv

 

Print

Pielikumi

Sadarbības partneri