Piesaki uzņēmumu Eksporta un Inovācijas balvai! |

Pirmdiena, 2019 gada 25. marts
Vārda dienas svin Māra, Marita, Mārīte x

Piesaki uzņēmumu Eksporta un Inovācijas balvai!Publicēts: 15.09.2017

Līdz 2017. gada 25. septembrim Latvijas uzņēmumi aicināti pieteikties Eksporta un Inovācijas balvai.  Konkursu “Eksporta un inovācijas balva” Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju rīko jau trīspadsmito gadu, un tā mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē.

Konkursā tiks novērtēti komercsabiedrību sasniegumi un noteikti laureāti šādās kategorijās:

“Eksportspējīgākais komersants” lielo/ vidējo un mazo komercsabiedrību grupās,
“Importa aizstājējprodukts”,
“Inovatīvākais produkts”,
“Rūpnieciskais dizains”,
“Eksporta čempions”.
Pieteikties var arī vairākās kategorijās vienlaikus. Produktu vērtēšanas kategorijās var pieteikt vairākus produktus, par katru aizpildot atsevišķu anketu.

Piedaloties konkursā Jūsu uzņēmums gūs iespēju saņemt naudas balvu darījuma brauciena apmaksai vai reklāmas laukumu kādā no LIAA izdevumiem, kā arī tiesības izmantot Eksporta un inovācijas balvas 2017 laureāta zīmi savos mārketinga materiālos un uz produkta iepakojuma.
Informācija par visiem konkursa dalībniekiem tiks ievietota LIAA mājaslapā ar tiešsaisti uz uzņēmuma mājaslapu.

Konkursa pretendentu vērtēšana notiek divās kārtās. Pirmajā kārtā žūrijas komisija vērtē uzņēmēju sniegto informāciju pieteikuma anketās. Otrajai kārtai izvirzītos uzņēmumus žūrijas komisija apmeklēs klātienē.

Titula “Eksporta čempions” pretendentus žūrijas komisija izvirzīs no Latvijas lielāko eksportētāju vidus, pamatojoties uz eksporta datiem un ieguldījumu ilgtspējīgas izaugsmes nodrošināšanā.

Konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2017” laureāti tiks paziņoti svinīgā ceremonijā 2017. gada 7. decembrī, kad visus finālistus sveiks konkursa patrons Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Pieteikt uzņēmumu!

Print

Pielikumi

Sadarbības partneri