Sākusies pieteikšanās Creative Business Cup nacionālajai atlasei |

Svētdiena, 2018 gada 21. oktobris
Vārda dienas svin Severīns, Urzula | x

Sākusies pieteikšanās Creative Business Cup nacionālajai atlaseiPublicēts: 15.06.2017

Līdz 31. jūlijam jaunuzņēmumi, IT un radošo industriju pārstāvji aicināti pieteikties starptautiskā jauno uzņēmēju konkursa ‘Creative Business Cup’ nacionālajā atlasē. Konkurss Kopenhāgenā norisinās ik gadu un šogad pulcēs vairāk kā 100 radošākos un inovatīvākos jaunos uzņēmējus no visas pasaules.

Konkursā aicināti piedalīties jaunuzņēmumi un radošās industrijas pārstāvošie jaunie uzņēmēji. Starptautiskā žūrija izvēlēsies uzvarētājus, vadoties pēc diviem kritērijiem. Pirmkārt, biznesa idejai jābūt balstītai radošās kompetencēs, turklāt inovācijai ir jābūt neatņemamai daļai no konkrētā produkta vai risinājuma. Otrkārt, žūrija vērtēs idejas tirgus potenciālu un to, cik liels ir biznesa idejas iespējamais tirgus. Konkursa mērķis ir atbalstīt radošas idejas un veicināt inovāciju attīstību, palīdzot jaunajiem uzņēmējiem satikties ar investoriem, sasniegt starptautisko tirgu un piesaistīt finansējumu.

20 labākie pretendenti tiks aicināti prezentēt savas idejas klātienē Latvijas nacionālajā atlasē, turpretī atlases kārtas uzvarētājs piedalīsies konkursa finālā, kas norisināsies 16. novembrī Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā. Uzņēmējiem būs iespēja prezentēt savu ideju un produktu plašākai auditorijai, saņemt pieredzējušu mentoru palīdzību un ieteikumus, kā arī sacensties par galveno naudas balvu un titulu. Pieteikuma anketa.

“Creative Business Cup ir labākais konkurss, kurās esam piedalījušies, un noteikti ieteiktu to darīt arī citiem,” uzsver Ieva Pastare, zīmola ‘Drawies’ radītāja un bijusī konkursa dalībniece. “Tā bija vērtīga pieredze, iepazināmies ar citiem starptautiskiem uzņēmumiem, kuriem ir līdzīgi izaicinājumi, un varējām dalīties pieredzē. Mums bija iespēja demonstrēt savu ideju jauniem kanāliem, uzlabot savas prezentācijas prasmes un tikties ar investoriem.”

Papildus informācija: Labs of Latvia

Print

Sadarbības partneri