Seminārs: Tendences jauno energoelektronikas elementu izmantošanā |

Trešdiena, 2023 gada 22. marts
Vārda dienas svin Tamāra, Dziedra x

Seminārs: Tendences jauno energoelektronikas elementu izmantošanā

EU_Flag_ERDF Green_PE_Logo     Interreg_BSR_Logo

Šī gada 19. jūnijā, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā notiks seminārs “Tendences jauno energoelektronikas elementu izmantošanā”. Interesenti aicināti piedalīties seminārā par modernajiem energoelektronikas (power electronics) elementiem un to pielietošanu. Pasākums notiek Interreg Baltijas jūras reģiona programmas projekta “Green power electronics” ietvaros. Dalība seminārā ir bezmaksas.

Energoelektronikas ierīces tiek izmantotas elektriskās jaudas pārveidošanai un kontrolei. Jaudas diapazons var būt no milivatiem (mW) līdz pat gigavatiem (GW). To pielietojums ir ļoti plašs – sākot no sadzīves elektronikas līdz rūpnieciskām iekārtām.

Seminārā tiks apspriestas jaunākās paaudzes platjoslas pusvadītāju elementu praktiskās pielietošanas priekšrocības un problēmas. Tāpat seminārā nozares eksperti sniegts pārskatu par nozares stāvokli Latvijā un pasaulē. Dalībnieki tiks arī iepazīstināti ar pilotprojektiem par progresīvo energoelektronikas elementu pielietošanu atjaunojamajā enerģētikā (vēja ģeneratori), “gudrajās mājās” (saules enerģija) un e-mobilitātē (elektroauto).

Pasākuma programma: Agenda_Green_PE_19.06.2017

Reģistrācija semināram: nosūtot e-pastu adresātam jbalodis@latnet.lv, norādot vārdu, uzvārdu un pārstāvēto organizāciju.

Kontaktinformācija:
Juris Balodis
Latvijas Tehnoloģiskais centrs
Krīvu iela 11, Rīga, LV-1006
E-pasts: jbalodis@latnet.lv
Tālr.: 67558746
Mob.: 29451344

Pasākuma norises vieta: Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskais centrs: Karte_LU_DAC_Jelgavas_1

Print

Pielikumi

Sadarbības partneri