Starptautiska kontaktbirža izstādē Tech Industry 2015 |

Otrdiena, 2024 gada 23. jūlijs
Vārda dienas svin Magda, Magone, Mērija x

Starptautiska kontaktbirža izstādē Tech Industry 2015Publicēts: 02.11.2015

No 26. līdz 28. novembrim Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde “Tech Industry 2015”, kas ir gada nozīmīgākais un lielākais rūpnieciskās ražošanas projekts Baltijas reģionā. Izstādes ietvaros, 27. novembrī, Latvijas Tehnoloģiskais centrs un Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā sadarbībā ar Metālapstrādes un Mašīnbūves asociāciju (MASOC) un izstāžu rīkotājsabiedrību BT1 organizē starptautisku kontaktbiržu.

Kontaktbirža sniedz iespēju noteiktā laika periodā piedalīties biznesa pārrunās ar iepriekš izvēlētiem nozares speciālistiem, kas arī reģistrējušies dalībai kontaktbiržā. Pasākuma mērķis ir sadarbības veicināšana starp nozares zinātniekiem un pētniekiem, kā arī uzņēmējiem biznesa vai tehnoloģiju sadarbības veicināšanai, kontaktu veidošanai un kopīgu projektu iniciēšanai.

Reģistrējoties pasākumam, katrs dalībnieks aizpilda reģistrācijas formu, kas kalpo kā vizītkarte, aprakstot savas organizācijas darbības jomu, nepieciešamos uzlabojumus vai vēlamās sadarbības formas ar citiem nozares speciālistiem. Reģistrācija kontaktbiržai, kā arī jau reģistrēto dalībnieku interešu profili pieejami vietnē: https://www.b2match.eu/techindustry2015/ Reģistrētie dalībnieki, kas ar savu profilu starpniecību izvēlējušies vai apstiprinājuši tikšanās ar citiem kontaktbiržas dalībniekiem, dienu pirms pasākuma savā e-pastā saņems tikšanos sarakstu.

Dalība kontaktbiržā ir bezmaksas izstādes Tech Industry 2015 apmeklētājiem ar derīgām dalībnieku caurlaidēm vai ielūgumiem. Informācija par izstādi Tech Industry 2015: http://www.techindustry.lv/

 

Papildus informācija par reģistrāciju kontaktbiržai: Dita Guste, dita.guste@edi.lv, +371 6754 0703.

Print

Sadarbības partneri