Tallinas Zinātnes parks Tehnopol aicina uz lielāko Skandināvijas – Baltijas inovācijas konferenci |

Pirmdiena, 2019 gada 25. marts
Vārda dienas svin Māra, Marita, Mārīte x

Tallinas Zinātnes parks Tehnopol aicina uz lielāko Skandināvijas – Baltijas inovācijas konferenciPublicēts: 29.08.2017

Laikā no 26. līdz 27. oktobrim norisināsies Skandināvijas un Baltijas lielākā inovācijas conference Nordic-Baltic Dynamics Stokholmā, kas pulcēs vairāk kā 200 inovācijas atbalstītāju. Ar 22 gadus ilgu tradīciju šīs Baltijas jūras reģiona inovācijas konferences mērķis ir veicināt sadarbību starp zinātnes un tehnoloģiju parkiem, un inovācijas ekosistēmas dalībniekiem Baltijas un Skandināvijas valstīs.

Pasākumu organizē Tallinas zinātnes parks Tehnopol sadarbībā ar organizāciju Zviedrijas inkubatori un zinātnes parki (SISP). Pirmo reizi konferences vēsturē delegātu sastāvā iekļauti dalībnieki arī no Zviedrijas un Somijas. Vēl līdz augusta beigām pieejamas biļetes iepriekšpārdošanā par izdevīgāku cenu.

“Šī gada conference atšķirsies no iepriekšējām gan satura, gan struktūras, gan arī norises vietas ziņā. Inovācijai nav ģeogrāfisku robežu, un lai sekotu līdzi tendencēm un izmantotu visas iespējas sadarbībai zinātnes un inovācijas jomā, nolēmām iesaistīt publiskajā diskusijā dalībniekus no Somijas un Zviedrijas,” skaidro Tallinas zinātnes parka Tehnopol rīkotājdirektors Jaak Raie, kurš uzstāsies arī kā viens no konferences lektoriem.

Konferences vadmotīvs ir Building Resilience for a Stronger Tomorrow. Četri konferences apakštemati apskata zinātnes un tehnoloģiju parku (ZTP) lomu korporatīvajā inovācijā un tehnoloģiju pārnesē, kā arī ZTP ilgtspējības celšanas mehānismus, kā arī ZTP vērtības maiņu laika gaitā.

Papildus šiem tematiem, konferences programmā iekļautas arī valsts pārvaldes mēroga uzrunas un ziņojumi no Igaunijas un Zviedrijas, intriģējošas prezentācijas par elastīguma nozīmi inovācijas ekosistēmā, kā arī pašreizējās situācijas un nākotnes vīzijas portretējums no visām Baltijas valstīm, Somijas un Zviedrijas.

“Konferencē piedalīsies arī dažādas grupas un individuāli dalībnieki, kas ir kaislīgi tehnoloģiju, uzņēmējdarbķibas un inovācijas aktīvisti un kas vēlas dalīties pieredzē, apmainīties idejām ar reģiona zinošākajiem inovācijas ekspertiem. Konference arī sniedz unikālu tīklošanās iespēju un daudz jaunu kontaktu reģionālā un globālā līmenī,” papildina Jaak Raie.

Skandināvijas-Baltijas inovācijas konference

Nordic-Baltic Dynamics inovācijas konference notiks 26. Un 27. Oktobrī Stokholmā, Zviedrijā, The Brewery Conference Centre telpās. Papildus informācija par biļetēm un pasākuma programmu pieejama: https://www.nordicbalticdynamics.eu/en/.

 

Papildus informācija:
Kadi Villers
Head of Development Projects
Tallinn Science Park Tehnopol
E-mail: kadi.villers@tehnopol.ee
Phone: +372 52 08 223

Print

Sadarbības partneri