Tendences jauno energoelektronikas elementu izmantošanā |

Trešdiena, 2024 gada 24. aprīlis
Vārda dienas svin Nameda, Visvaldis, Ritvaldis x

Tendences jauno energoelektronikas elementu izmantošanā

EU_Flag_ERDFGreen_PE_Logo  Interreg_BSR_Logo

Šī gada 10. jūlijā, Viesnīcā ASTOR RIGA Hotel & Conference  notiks seminārs “Tendences jauno energoelektronikas elementu izmantošanā”. Interesenti aicināti piedalīties seminārā par modernajiem energoelektronikas (power electronics) elementiem un to pielietošanu. Pasākums notiek Interreg Baltijas jūras reģiona programmas projekta “Green power electronics” ietvaros. Dalība seminārā ir bezmaksas.

Energoelektronikas ierīces izmanto elektriskās jaudas pārveidošanai un kontrolei. To pielietojums ir ļoti plašs – sākot no sadzīves elektronikas līdz rūpnieciskām iekārtām. Seminārā tiks apspriestas jaunākās paaudzes platjoslas pusvadītāju elementu praktiskās pielietošanas priekšrocības un problēmas.

Tāpat seminārā tiks sniegts pārskats par stāvokli Latvijā un pasaulē šai jomā. Dalībnieki tiks arī iepazīstināti ar pilotprojektiem par progresīvo energoelektronikas elementu pielietošanu atjaunojamajā enerģētikā (vēja ģeneratori), “gudrajās mājās” (saules enerģija) un e-mobilitātē (elektroauto).

Pasākuma programma: Agenda_Green _PE_10.07.2017

Reģistrācija semināram: nosūtot e-pastu adresātam jbalodis@latnet.lv, norādot vārdu, uzvārdu un pārstāvēto organizāciju.

Kontaktinformācija:
Juris Balodis
Latvijas Tehnoloģiskais centrs
Krīvu iela 11, Rīga, LV-1006
E-pasts: jbalodis@latnet.lv
Tālr.: 67558746
Mob.: 29451344

Pasākuma norises vieta: Viesnīca ASTOR RIGA Hotel & Conference, zāle “Akadēmija”
Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 10, Rīga:
Karte_ASTOR

Print

Pielikumi

Sadarbības partneri