Noskaidros Game Camps Riga uzvarētājus |

Svētdiena, 2018 gada 21. oktobris
Vārda dienas svin Severīns, Urzula | x

Noskaidros Game Camps Riga uzvarētājus

Laikā no 29. septembra līdz 1. oktobrim Rīgā norisināsies projekta Game Camps spēļu izstrādes akseleratora otrais posms, kura laikā spēļu izstrādātājiem no Latvijas, Igaunijas, Somijas un Zviedrijas būs iespēja piesaistīt savas spēles idejas tālākai attīstībai papildus līdzekļus līdz pat 10000 eiro.

Pasākuma ietvaros dalībnieki no minētajām valstīm prezentēs savas spēļu idejas, veidos komandas un 48 stundās veidos spēles prototipu, to prezentējot speciāli izveidotai žūrijai. Tāpat šajā laika posmā dalībniekiem būs pieejams arī dažādu nozares mentoru atbalsts, kuri sniegs padomu gan spēles izstrādē, gan tās tālākā virzīšanā un komercializēšanā. Lai kvalificētos balvai, komandā jābūt pārstāvjiem no vismaz divām dalībvalstīm.

Game Camps ir spēļu sektora iespēju akselerators Centrālā Baltijas jūras reģionā, un tā mērķis ir radīt kopīgus pārrobežu uzņēmumus, kā arī veicināt un stiprināt Centrālā Baltijas jūras reģiona jaunuzņēmumu un IT uzņēmumu attīstību un globālo konkurētspēju spēļu izstrādes industrijā. Projekts tiek realizēts INTERREG Baltijas jūras reģiona programmas ietvaros ar Eiropas Savienības Eiropas Reģionālā attīstības fonda atbalstu. Pasākumu organizē Latvijas Tehnoloģiskais centrs sadarbībā ar Latvijas Spēļu izstrādātāju asociāciju GAMEDEV Latvia, kā arī pārējiem projekta pārstāvjiem: Cursor Oy (Somija), Digix Digital Creative Media Incubator (Igaunija) un Science Park Gotland (Zviedrija).

Papildus informācija par pasākumu: https://www.b2match.eu/gamecampsriga2017

Projekta vadītājs Latvijā: Latvijas Tehnoloģiskā centra valdes loceklis Ints Vīksna, iviksna@edi.lv, +371 2655 3532

Print

Sadarbības partneri