Vācijas-Latvijas Uzņēmējdarbības balva 2017 |

Svētdiena, 2018 gada 20. maijs
Vārda dienas svin Venta, Salvis, Selva | Dienā +26°, naktī +16° x

Vācijas-Latvijas Uzņēmējdarbības balva 2017Publicēts: 07.04.2017

Līdz 13.aprīlim vēl var paspēt pieteikties Vācijas-Latvijas  Uzņēmējdarbības balvai 2017! Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera ir izvirzījusi mērķi novērtēt un atbalstīt veiksmīgus uzņēmumus, kuru inovācijas devušas ieguldījumu dažādās tautsaimniecības nozarēs.

Vācija rūpniecības digitalizācijā  ir uzņēmusies vadošo lomu. Rūpniecība 4.0 ir Vācijas valdības digitalizācijas programmas galvenā tēma. Tiek meklēti partneri no citām valstīm, kuri vēlas piedalīties digitālās nākotnes veidošanā.

Balvai var pieteikties:

  • uzņēmumi, kas ražošanas procesos jau izmanto „viedus” risinājumus vai izstrādā jaunas tehnoloģijas, piemēram, autonomos robotus, paplašināto realitāti, liela apjoma datu mārketingu, lietu interneta tīkla procesus, īpašus kiberdrošības pasākumus
  • informācijas tehnoloģijas pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā atbilstošus risinājumus (informācijas un komunikācijas tehnoloģijas risinājumus, ražošanas programmatūras, mākoņu pakalpojumus, datu apstrādes pakalpojumus)
  • kandidātam ir jābūt uzņēmumam, kurš ir reģistrēts Latvijā un jau aktīvi darbojas tirgū. Esošas vai gaidāmas darījumu attiecības vai cita veida sadarbība ar Vācijas partneriem un/ vai iestādēm tiek uzskatīta par priekšrocību veiksmīgai pretendēšanai.

Kāpēc pieteikties?

Balva ietver reprezentatīvu stikla pokālu un iespēju piedalīties starptautiskajā konferencē “Industry of Things World”, kas notiks no š.g. 17. līdz 19. septembrim Berlīnē, Vācijā, kā arī apmaksātu lidojumu un viesnīcu Berlīnē. Balvas ieguvējs, kā arī citi finālisti papildus iegūs viena gada bezmaksas dalību Vācijas – Baltijas Tirdzniecības kamerā, publicitāti konkursa gaitā un balvas pasniegšanas ceremonijas laikā.

Plašāka informācija par pieteikšanos balvai

Print

Sadarbības partneri