Veiksmīgi aizvadīts spēļu maratons Somijā |

Otrdiena, 2018 gada 18. septembris
Vārda dienas svin Liesma, Elita, Alita | x

Veiksmīgi aizvadīts spēļu maratons Somijā

12.06.2018

8.-10. jūnijā Kotkā, Somijā notika Game Camps 48 stundu spēļu maratons, kura laikā dalībniekiem bija jāprezentē savas spēļu idejas, jānoformē starptautiskas komandas un jāizveido spēles, ko pasākuma beigās prezentēt žūrijai. Pasākumā piedalījās ar spēļu nozari saistīti pārstāvji no Latvijas, Igaunijas, Zviedrijas un Somijas.

Latviju šajā pasākumā pārstāvēja 13 dalībnieki, no kuriem viens bija dalībnieks komandā “Death & Taxes”, kas ne tikai ieguva 3. vietu pēc žūrijas vērtējuma, bet arī bija viena no retajām komandām, kurā apvienojās visu četru valstu dalībnieki. 2. vietu ieguva komanda “TapDuels” (Somija/Zviedrija/Igaunija). 1. vietā ierindojās komanda “Source of Madness” (Zviedrija/Igaunija).

Ja pirmo trīs vietu ieguvēju komandas locekļi gada laikā dibinās uzņēmumu, tad saņems papildus balvas attiecīgi 10 000, 6000 un 4000 eiro apmērā spēļu tālākai izstrādei un attīstībai.

Nākamais Game Camps pasākums ir paredzēts Zviedrijā, Visbijā 12.-14.oktobrī. Šajā pasākumā galvenais uzsvars tiks likts uz jau eksistējošu komandu mentoringu par uzņēmu dibināšanu, reģistrācijas procesu, kā arī būs iespēja piedalīties apmācību seminārā par veiksmīgu īsas prezentācijas sagatavošanu (pitching). Sekojiet informācijai gamecamps.info un www.innovation.lv, lai reģistrētos pasākumam!

Atsauksmes no Latvijas dalībniekiem par dalību Game Camps Kotka, Somijā:
“Paldies, man tiešām šķiet, ka šis pasākums izmainīja manu dzīvi!”
“Pasākumā saņēmu daudz iedvesmas no līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kā arī mentoriem, kas ļāva mācīties no cilvēkiem, kas mani interesējošā jomā sasnieguši daudz vairāk!”

1. vietas ieguvēji “Source of Madness”

sourceofmadness

2. vietas ieguvēji “TapDuels”

tapduels

3.vietas ieguvēji “Death & Taxes”

deathtaxes

Papildus informācija par dalību GameCamps pasākumos pie projekta koordinatora Latvijā:
Ints Vīksna, +371 6755 8795, iviksna@edi.lv

Print

Pielikumi

Sadarbības partneri