GAME CAMPS |

Otrdiena, 2024 gada 23. jūlijs
Vārda dienas svin Magda, Magone, Mērija x

GAME CAMPS

Basic RGB

CB 4 Game Camps

Game Camps –  jaunās paaudzes Spēļu sektora iespēju akselerators Centrālā Baltijas jūras reģionā (Central Baltic Game Camps –  development of new type Gaming sector’s joint ventures accelerator for CBR) ir CB INTERREG programmas Baltijas jūras reģionam 2014.-2020. gadam (Baltic Sea Region Programme) projekts.

Projekta Nr. CB421

Projektā piedalās 4 partneri no Latvijas, Igaunijas, Somijas un Zviedrijas:

  • Cursor Oy
  • Tartu Science Park
  • Latvijas Tehnoloģiskais centrs
  • Science Park Gotland

Projekta ilgums – 48 mēneši (no 01.09.2016 – 31.01.2020)
Projekta kopējais budžets ~
1.553 miljoni EUR; t.sk. Latvijas Tehnoloģiskā centra budžets 308821,18 EUR (ERDF līdzfinansējums 85% – 262498,00 EUR; Partnera ieguldījums 15% – 46323,18 EUR)

Projekta mērķis ir radīt kopīgus pārrobežu uzņēmumus, kā arī veicināt un stiprināt Centrālā Baltijas jūras (CB) reģiona jaunuzņēmumu un IT uzņēmumu attīstību un globālo konkurētspēju spēļu izstrādes industrijā. Plānotās pārrobežu aktivitātes palīdzēs noteikt un risināt trūkstošo posmu attīstību spēļu izstrādes ekosistēmā. Sadarbība šajā perspektīvajā un inovatīvajā nozarē ļaus ne vien CB reģiona uzņēmumiem radīt jaunas darbavietas un veicināt vietējo ekonomiku.

Projekta rezultāts būs vismaz 10 jauni pārrobežu uzņēmumi un vismaz 240 apmācītu speciālistu, kas būs piedalījušies Game Camps pasākumos Somijā, Igaunijā, Latvijā un Zviedrijā. Tāpat plānots, ka tiks izstrādāta akselerācijas programma pārrobežu spēļu izstrādes jaunuzņēmumu radīšanai un mentorēšanai.

Latvijas Tehnoloģiskais centrs (LTC), kā viens no partneriem, projekta ietvaros:
• veicina zināšanu pārnesi / sadarbību / diskusiju starp pētniecības un attīstības institūcijām, rūpniecības uzņēmumiem, politikas veidotājiem, valsts/pašvaldību iestādēm, kā arī plašāku sabiedrību nacionālā mērogā par spēļu izstrādes un IT industrijas, kā arī uzņēmējdarbības atbalsta jautājumiem;
• iesaistās un izplata informāciju par pilotprojektiem spēļu izstrādes un testēšanas jomā, kā arī finansējuma piesaistē.
• identificē esošos IT speciālistus spēļu izstrādes jomā, kā arī pieejamos uzņēmējdarbības atbalsta mehānismus šai nozarei.

Projekts tiek realizēts INTERREG Baltijas jūras reģiona programmas ietvaros ar Eiropas Savienības Eiropas Reģionālā attīstības fonda atbalstu.

Projekta mājas lapa: http://gamecamps.eu/

Publicitāte:

LTV7 Sižets par Game Camps, Aprīlis 2017: www.youtube.com

LNT Ziņas par Game Camps, Septembris 2017: www.youtube.com

Kas Jauns Ziņas, jauns.lv: http://jauns.lv/raksts/bizness/255751-datorspelu-izstrades-sacikstes-uzvar-musejie-ar-speli-laimiga-omite

GameCamps1
Game Camps filma Youtube: www.youtube.com

GameCamps2
Game Camps video: www.youtube.com

 

2015-02-17_PR_ESfondi_3 CB logo RGB

Sadarbības partneri