LTC sadarbības uzņēmumi |

Piektdiena, 2024 gada 21. jūnijs
Vārda dienas svin Monvīds, Egita, Emīls x

LTC sadarbības uzņēmumi

 

AND ELEKTRONIKA 

Daudzfunkcionālas iestāžu sakaru sistēmas SA015 ar ietilpību no 16 līdz 128 abonentiem; aparatūras SA01S ražošana; pēc pasūtītāja uzdevuma speciālas nozīmes aparatūras uzstādīšana, apkalpošana un remonts. Biroja tehnikas uzlabošana, apkalpošana.

ASTROPRINT 

Poligrāfijas pakalpojumi: maketēšana, iespiešana un iesiešana. Grāmatas, brošūras, reklāmas bukleti, etiķetes, vizītkartes u.c.

AUCTORITAS

Pārtikas higiēnas laboratorija, laboratorijas kvalitātes sistēmas iekšējie auditi, mikrobioloģisko barotņu sagatavošana un realizācija, apmācības un konsultācijas.

BALT TEST

Fizikāli – ķīmiskās testēšanas laboratorija. Laboratorijas analīzes objekti: ķīmiskie produkti un reaktīvi, ārstnieciskie līdzekļi, minerālmēsli, naftas produkti, metāli, graudi, eļļas, gruntsūdeņi utt.

BALTIJAS LĀZERU CENTRS 

Lāzeri rūpniecībai, medicīnai, pasākumiem. Līnijlāzeri kokapstrādei un rūpniecībai. Nestandarta lāzermoduļu izgatavošana.

BALTIC SCIENTIFIC INSTRUMENTS 

Pusvadītāju deektoru jonizācijas starojuma [HP(Ge), Si, CdTe] un scientilizācijas mēriekārtu izstrādāšana un ražošana. Iekārtas radiācijas analīzēm uzturā, notekūdeņos, augsnē, elementu analīze (metāli, sakausējumi, minerāli, rūpn.noplūdes); gāzes (ogļskābā gāze, amonjaks, propāns, butāns, metans, etilēns u.c.) noplūdes mērīšana. Latvijā akreditētas testēšanas laboratorijas pakalpojumi.

BIOEFEKTS 

Bioloģisko augu aizsardzības līdzekļa, pret dažādām augu slimībām, kuras izraisa baktērijas un sēnītes, ražošana.

BIOTEHNISKAIS CENTRS „BTC”

Bioreaktoru projektēšana un ražošana, biotehnoloģisko procesu vadības iekārtas; automātiskās vadības iekārtas pārtikas, biotehnoloģijas, ķīmiskai rūpniecībai un vides aizsardzībai.

BLIC-K

Globālo un lokālo datortīklu programmu nodrošinājums; IBM savietojamo datoru papildināšana, uzlabošana un remonts; lokālo un globālo datortīklu projektēšana, uzstādīšanaa, apkope, programmu nodrošinājums, konsultācijas.

CONTRA CANCRUM COLI

Medicīnas iekārtas resnās zarnas audzēja diagnosticēšanai un ārstēšanai.

DAIS 

Grāmatvedības datorprogrammu izstrāde un pielāgošana Latvijas uzņēmumu vajadzībām. Konsultācijas un apmācība, grāmatvedības apakalpošana.

DBF BALTIC

Pārtikas produktu un dzeramā ūdens ķīmiskās un fizikāli-ķīmiskās analīzes, hematogrāfijas sorbentu sagatavošana un cietās fāzes ekstrakcijas procedūru optimizācija. Klientu konsultācijas par pārtikas produktu un dzeramāūdens nekaitīguma kvalitātes jautājumiem.

DROŠĪBAI.LV 

Īpašuma drošība (video novērošana, piekļuves sistēmas, ugunsdrošība, zibens un pārsprieguma drošība), darba drošības līdzekļi, drošība ar auto, velo vai moto (videoreģistratori, parkošanās sistēmas, alkometri, saslēdzēji), bērnu drošība (uzraudzības sistēmas).

 EIRO PRINT

Poligrāfijas pakalpojumi. Iespieddarbu, iepakojuma un reklāmas dizaina izstrādāšana, izmantojot jaunākās datortehnoloģijas iespējas.

ELITES SISTĒMAS

Tūrisma pakalpojumu datu apstrādes sistēmas: tūrisma aģentūras klientu vadība, pārdošanas procesa automatizācija; VoIP risinājumi: Asterisk atvērtā koda centrāle, instalācija, atbalsts; IP-telefonijas bāzēto aplikāciju izstrāde. Reālā laika un iegultās sistēmas: procesu un darbagalda virsmu vadības sistēmas, datorbalstītās datu vākšanas (DAQ) sistēmas.

ELMAG

Zinātniski-tehniskās konsultācijas elektrisko mašīnu, elektropiedziņu un autonomu elektroenerģijas avotu projektēšana un izstrāde. Tehnisko risinājumu patentēšana.

ELMI

Laboratoriju iekārtu izstrāde un ražošana medicīnai un bioloģijai. Centrifūgas, šeikeri, termošeikeri, vorteksi, ūdens termostati, miskeri.

ENERGOLUKSS

Energoapgādes sistēmu un iekārtu projektēšana un uzstādīšana. Tristoru un atslēgas tipa taisngrieži, invertori, līdzstrāvas pārveidotāji. Elektrostaciju uzstādīšana ar benzīna dzinējiem, dīzeļdzinējiem, metināšanas ģeneratori un invertori, nepārtrauktās barošanas sistēmas,  akumulatori, konteineri.

HELIKS DS

Drošības sistēmu projektu izstrāde, montāža, apkalpošana. Apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas, ugunsdzēšamie aparāti, video novērošana, piekļūšanas kontrole, speciālais aprīkojums.

INTEGRIS 

Mobilo sistēmu projektēšana, programmatūras izstrāde, sistēmu apvienošana, mērīšanas un vadības sistēmu projektēšana, mikrokontroleru programmatūras izstrāde un konsultācijas.

KAMRI 

Automātikas  un elektronikas iekārtas un risinājumi. Ražošanas iekārtas un līnijas, konveijeri, satveršanas iekārtas, automātiskie ražošanas elementi, iekārtu un to daļu ražošanas kontrole.

LĀSMA

Elektroautomātika, elektroierīces un sistēmas, mērījumi un ierīces. Elektrodzinēju un elektriskā tīkla aizsardzība; elektrosūkņu, ventilatoru un apkures katlu vadība; Bezkontakta gala slēdži, mērpārveidotāji, reaktīvās jaudas kontrole, kondensatori, impulsu barošanas bloki, korpusi.Laika releji, taimeri, impulsu skaitītāji, apgriezienu skaitītāji. Ķīmisko vielu mērīšanas ierīces; Ražošanas procesu automatizācija.

MAGNETONS

Patstāvīgie magnēti elektrotehniskām, medicīniskām un sadzīves iekārtām. Reklāmas un apmācības uzskates līdzekļu ražošana uz patstāvīgo elastīgo magnētu bāzes.

NEOMAT

Plazmas ķīmiskās sintēzes tehnoloģiju izstrāde jaunu materiālu izgatavošanai domātu tīru nanodisperseru nitrīdu, karbīdu, oksīdu un to homogenu kompozīciju pulveru ieguvei, šo pulveru izgatavošana.

NETWORKS SYSTEMS INTEGRATION 

Telekomunikāciju, vājstrāvas sistēmu praktiska instalācija. Datu un balss pārraides sistēmas, lokālie vājstrāvas tīkli, apsardzes, pārsprieguma uzraudzība, piekļūšanas kontrole, elektriskie tīkli. Alternatīvās enerģijas iekārtu uzstādīšana.

PLAZMA, KERAMIKA, TEHNOLOĢIJA

Nanoizmēru pulveru plazmas ķīmiskās tehnoloģijas attīstīšana, tehnoloģju izstrādāšana jaunu materiālu iegūšanai, pielietojot nanoizmēru pulverus, grūti kūstošu savienojumu (nitrīdu, karbonitrīdu, oksķidu) un to homogenu kompozīciju nanopulverus ar daļiņu izmēriem 20-300 nm ražošana.

RELIKA

Koksnes aizsardzības līdzekļu ražošana un realizācija. Antiseptiķu, antipirēnu sastāvu un to pielietošanas tehnoloģiju izstrādes. Koksnes degradācijas u.c. citas ķīmiskās un biopārbaudes; zinātniski tehniskās konsultācijas.

VIRSMA

Zemes, ūdens un gaisa kaitīgā piesārņojuma veida un daudzuma noteikšana, piem., smago metālu koncentrācijas, indīgo vielu satura, izmešu gāzu sastāva analīzes u.c. Atkritumu sastāva un bīstamības pakāpes noteikšana; Rūpniecisko un saimniecisko atkritumu reciklēšanai un nekaitīgai glabāšanai;

Sadarbības partneri