Atvērta pieteikšanās spēļu industrijas uzņēmumiem projektam “Baltic Explorers” |

Otrdiena, 2021 gada 7. decembris
Vārda dienas svin Dzirkstīte, Anta, Antonija x

Atvērta pieteikšanās spēļu industrijas uzņēmumiem projektam “Baltic Explorers”

Lai veicinātu spēļu industrijas uzņēmumu panākumus jaunu pasaules tirgu apgūšanā, finansējuma piesaistē un jaunu darījumu slēgšanā, “CB INTERREG” programmas “Baltijas jūras reģionam” ietvaros ir atvērta pieteikšanās projektam “Baltic Explorers”.

Projekta kopējais mērķis ir atbalstīt spēļu izstrādes komandas, lai tās gūtu panākumus Dienvidaustrumāzijas un Ziemeļamerikas spēļu tirgos. Paredzams, ka, noslēdzoties projektam, tiks noslēgti vismaz pieci līdz septiņi darījumi ar ārpus Eiropas Ekonomiskās zonas valstīm un izveidota sadarbība ar globālajiem spēļu izvietošanas kanāliem.

Projekta ietvaros tiks veicināta arī zināšanu pārnese un sadarbības veicināšana starp dažādiem spēļu izstrādātājiem, valsts un pašvaldību iestādēm, un sekmēta finansējuma piesaiste jauniem spēļu izstrādes projektiem.

“Baltic Explorers” paredz spēļu uzņēmumu, izdevēju, neatkarīgo izstrādātāju, kā arī LR Uzņēmumu reģistrā nereģistrētajām grupām nepieciešamo, lai sekmētu jaunu tirgu apgūšanu un finansējuma piesaisti. Tas ietver pilnu atbalstu un nepieciešamos rīkus GDC un G-Star apmeklējumam. Uzņēmumiem tiks sniegts pilns atbalsts uzņēmējdarbības attīstīšanai, tirgus izpētē, īsas prezentācijas izveidošanas un prezentācijas konsultācijas (pitch deck, pitch), pašas spēles izstrādes atbalstu, starptautisku mentoru atbalstu, kvalificētu spēļizstrādātāju piesaisti projektam (ja nepieciešams), biļetes uz lielākajiem B2B ASV un Āzijas spēļu industrijas pasākumiem.

Projektu īsteno pieci partneri no Latvijas, Somijas, Igaunijas un Zviedrijas. Latviju projekta īstenošanā pārstāv Latvijas Tehnoloģiskais centrs.

 

Informāciju sagatavoja Linda Strazdiņa, LSIA

Print

Pielikumi

Sadarbības partneri