Videospēļu izstrādes konkursa “Beidz runāt, sāc darīt” 10ais – jubilejas gads! |

Ceturtdiena, 2021 gada 24. jūnijs
Vārda dienas svin Jānis x

Videospēļu izstrādes konkursa “Beidz runāt, sāc darīt” 10ais – jubilejas gads!

Latvijas Tehnologiskais centrs iesaka iepazīties ar spēlēm un piedalīties publikas balsojumā!

Jau 10-o reizi LSIA, Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija, izsludinājusi konkursu ar mērķi veicināt video spēļu izstrādi Latvijā. Konkursā aicināti piedalīties gan individuāli spēļu izstrādātāji, gan komandas, turklāt nav tēmas ierobežojumu. Starp citu, konkursā drīkst piedalīties arī spēles, kuru prototipi tapuši “Global Game Jam 2021” vai “Mazais BRSD 2020” laikā.

Ar konkursa nolikumu, kā arī pieteikt savu spēli vai dalību publiskajā balsošanā varat šeit:  https://itch.io/jam/brsd-10

Konkurss ir lieliska iespēja ikvienam nozares entuziastam publicēt un dalīties ar saviem spēļu projektiem, saņemt atsauksmes, rekomendācijas, kā arī iegūt motivāciju turpināt darbu līdz pat spēles pubilcēšanai kādā no spēļu publicēšanas veikaliem.

Nosacījums – spēle drīkst būt izziņota tikai pēc iepriekšējā konkursa beigām (2020. gada 8. aprīļa), tā nedrīkst būt publicēta pirms konkursa sākuma datuma (2021. gada 3. aprīļa).

Konkurss norit 1 mēneša garumā, no 3. aprīļa līdz 2. maijam, savukārt rezultāti tiks paziņoti 12. maijā.

Interesanti, ka spēles tiks vērtētas 2 kategorijās – šogad 1-o gadu būs neatkarīgas žūrijas vērtējums un, kā ierasts, arī publikas vērtējums. Līdz ar to būs 6 konkursa uzvarētāji – 3 žūrijas, 3 publiskā balsojuma rezultātā.

Starptautiskās žūrijas vērtējuma rezultātā 3 pirmās vietas ieguvušo kopējais balvu fonds ir 1000 €, kuri tiks sadalīti sekojoši:

1.vieta – 500€,

2.vieta – 300€,

3.vieta – 200€.

Savukārt balvu fonda otru jeb publikas daļu veido paši nozares interesenti un paši dalībnieki, veicot ziedojumus.  Minimālā ziedojuma summa – 1 € līdz 7. maija pulksten 23.59. Tādējādi 3 pirmo vietu ieguvējus nosaka publikas balsojums, kuru saziedotā summa tiks sadalīta sekojoši:

1. vieta: 60% no saziedotās summas,

2. vieta: 30% no saziedotās summas,

3.vieta 10% no saziedotās summas.

Turklāt, visām spēlēm gan žūrijas, gan publikas balsojumā, kuras iegūs 1. līdz 3. vietai, “Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija” sniegs atbalstu sedzot izmaksas to publicēšanai kādā no spēļu veikaliem, piem., Steam, Google Play, App Store.

Ikviens, kurš pieteiks savu spēli konkursā mobilajām platformām (iOS, Android), papildus pretendē arī uz Estoty atbalstu spēles publicēšanai un mārketingam❗

👉 Ja vēlaties atbalstīt Latvijas spēļu nozares attīstību, kā arī balsot par savu favorītu, ziedojiet publikas balsojuma balvu fondam:

 

Nosaukums: Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija

Reģistrācijas numurs: 40008228551

PVN numurs: LV40008228551

Bankas konts: LV62HABA0551039560060

Maksājuma mērķis: BRSD 10 balvu fonds [balsotāja e-pasts]

Print

Sadarbības partneri