5G TECHRITORY ekosistēmas forums 27.11.-29.11.2019. |

Sestdiena, 2020 gada 5. decembris
Vārda dienas svin Sabīne, Sarma, Klaudijs x

5G TECHRITORY ekosistēmas forums 27.11.-29.11.2019.

5G TECHRITORY ekosistēmas forums 27.11.-29.11.2019.

No 2019. gada 27. līdz 29. novembrim Rīgā norisināsies viens no pasaulē nozīmīgākajiem 5G tehnoloģiju pasākumiem – otrais ikgadējais Baltijas jūras reģiona 5G ekosistēmas forums “5G Techritory”.

Forums pulcēs vadošos pasaules 5G ekosistēmas politikas veidotājus, globālos un reģionālos biznesa līderus no Eiropas, ASV un Āzijas, tai skaitā vairāk kā 70 augsta līmeņa lektorus. Pasākuma laikā notiks augsta līmeņa biznesa un politiskas diskusijas par aktualitātēm 5G tehnoloģijas globālajā komercializēšanā, ar to saistītajiem inovatīviem biznesa modeļiem un iespējamajiem 5G pārrobežu sadarbības projektiem.

5G TECHRITORY tematika:

  • viedā pilsēta (Smart City);
  • viedā mobilitāte (Smart Mobility);
  • viedā rūpniecība (Industry 4.0);
  • viedā mediju vide un izklaides industrija (Smart Media & Entertainment).

Reģistrēšanās dalībai forumā ar īpašiem ielūgumiem, aizpildot pietiekuma formu – https://www.5gtechritory.com/register. Pretendenti dalībai forumā tiks individuāli izvērtēti un tikai apstiprinātajiem dalībniekiem tiks nodrošināta bezmaksas ieeja pasākumā.

5G Foruma programma

Līdz ar 5G “iedarbināšanu” jūlijā Latvija kļuvusi par vienu no pirmajām valstīm Eiropā, kur sākta 5G sakaru tīkla ieviešana. Šobrīd 5G tīkls ir pieejams Igaunijā un Polijā, savukārt Lietuvā, Norvēģijā, Zviedrijā, Dānijā, Francijā, Portugālē pie tā tiek strādāts. ASV un Ķīna ir vistālāk tikušās valstis pasaulē 5G ieviešanai visaptverošam pielietojumam sabiedrībā, kurām seko Dienvidkoreja, Japāna un Indija.

Informācijas avoti:
5G Forums web lapa 
Forbes
Ziņu portāls LA.lv

Print

Pielikumi

Sadarbības partneri