Aicinājums piedalīties uzņēmumiem un pētniecības institūcijām “Smart City” kontaktbiržā Barselonā. |

Sestdiena, 2020 gada 5. decembris
Vārda dienas svin Sabīne, Sarma, Klaudijs x

Aicinājums piedalīties uzņēmumiem un pētniecības institūcijām “Smart City” kontaktbiržā Barselonā.

Hero Image

No 2019.g. 19. līdz 20. novembrim Barselonā norisināsies jau sestā starptautiskā “Smart City” (viedo pilsētu) bezmaksas kontaktbirža Smart City Expo World kongresa ietvaros, kurā tiekas lielāko pilsētu vadītāji, viedo pilsētu eksperti un akadēmiķi no visas pasaules.

“Smart City” (viedo pilsētu) kontaktbiržas laikā uzņēmēji un pētnieki varēs apsēsties pie viena galda ar potenciālajiem sadarbības partneriem no 35 valstīm, lai pārrunātu jaunu produktu un risinājumu izstrādes, komercializācijas, tehnoloģiju pārneses un kopēju pētniecības projektu attīstības jautājumus. Dalība “Smart City” kontaktbiržā ir bezmaksas.

Kontaktbiržas tematika:

  • digitālā transformācija;
  • viedā infrastruktūra un vides tehnoloģijas;
  • mobilitāte;
  • pilsētas pārvaldība un finanses;
  • sabiedrību iekļaujoša un atvērta pilsētvide.

Reģistrēšanās “Smart City” kontaktbiržai ir līdz 2019.g.5.novembrim – https://smartcity2019.b2match.io/.

“Smart City” kontaktbiržu organizē Katalonijas valsts tirdzniecības un investīcijas aģentūra ACCIÓ sadarbībā ar Eiropas Biznesa Atbalsta tīklu (EEN). Kontaktbiržas līdzorganizātors Latvijā ir Latvijas Tehnoloģiskais centrs un Eiropas Biznesa Atbalsta tīkls Latvijā (EEN-Latvija).

Papildus informācija par reģistrāciju pasākumam ir pieejama Latvijas Tehnoloģiskajā centrā – Agnese Kore, +371 6754 0703, e-pasts: agnese.kore@edi.lv.

Print

Pielikumi

Sadarbības partneri