FIT-4-NMP projekts piedalās EFFRA Ražošanas partnerības dienā |

Otrdiena, 2024 gada 23. jūlijs
Vārda dienas svin Magda, Magone, Mērija x

FIT-4-NMP projekts piedalās EFFRA Ražošanas partnerības dienā

Šī gada 26. septembrī pārstāvji no Latvijas Tehnoloģiskā centra un FIT-4-NMP projekta piedalījās @BluePoint Briselē EFFRA Ražošanas partnerības dienā, lai popularizētu projektu un veidotu jaunus kontaktus tālākai sadarbībai.

EFFRA (The European Factories of the Future Research Association) ir Eiropas nākotnes pētniecības rūpnīcu asociācija, kas atbalsta jaunu inovatīvu ražošanas tehnoloģiju izveidi. EFFRA galvenais mērķis ir veicināt ražošanas tehnoloģiju pētniecību un attīstību, piesaistot Eiropas Komisiju ar partnerību starpniecību.

Šajā pasākumā EFFRA pulcēja augsta līmeņa ekspertus, pētniekus, politikas veidotājus un nozares galvenos spēlētājus, kas veido Eiropas ražošanas nākotni. FIT-4-NMP projekta dalībniekiem dalība EFFRA Ražošanas partnerības dienā bija lieliska iespēja, lai padziļināti iepazītu jaunākās tendences robotikā, mākslīgajā intelektā, automatizācijā, datu balstītās tehnoloģijās, ražošanas digitalizācijā.

Tīklošanās šādos pasākumos ļauj dalīties pieredzē, veidot kontaktus un atrast jaunus sadarbības partnerus, veidojot konsorcijus jauniem projektiem. Šī gada aktuālās tēmas bija Industry 4.0, digitālālā transformācija, ilgtspējīga ražošana, robotika un automatizācija, kiberdrošība ražošanā, kvalitātes kontrole viedajā ražošanā, cilvēku – iekārtu mijiedarbība un energoefektīvas ražošanas sistēmas.

Papildus informācija par FIT-4-NMP projektu: agnese.kore@techcenter.lv

Print

Sadarbības partneri