Mēs izaicinām – jūs radiet jaunus produktus un piedalieties konkursā par dalību inovācijas stendā Izstāde RigaFood 2023 bez maksas! |

Piektdiena, 2024 gada 21. jūnijs
Vārda dienas svin Monvīds, Egita, Emīls x

Mēs izaicinām – jūs radiet jaunus produktus un piedalieties konkursā par dalību inovācijas stendā Izstāde RigaFood 2023 bez maksas!

Latvijas Tehnoloģiskais centrs izaicina – radiet jaunus produktus un piedalieties KONKURSĀ par dalību inovācijas stendā Izstādē RigaFood 2023 BEZ MAKSAS!

Arvien vairāk patērētāju izvēlas lietot uzturā veselīgu un augstvērtīgu pārtiku, aug pieprasījums pēc veģetāriem un vegāniem, kā arī bezglutēna un dažādus citus alergēnus nesaturošiem produktiem.

Bieži nezinot pat nepateiksi, ka piedāvātie burgeri , vistas stilbiņi, šašliks, piens, biezpiens, siers, jogurts, saldējums, ikri tiešām ir vienīgi augu izcelsmes un tikai imitē dzīvnieku izcelsmes produktu garšu un citas īpašības.

Bet vai kādam ir pa spēkam radīt inovatīvus, unikālus pārtikas produktus ar pilnīgi jaunām vizuālajām, garšas un smaržas īpašībām?

Aicinām jaunos, radošos un uzņēmīgos – radiet pilnīgi jaunus vegānus vai tradicionālus pārtikas produktus, neimitējot jau esošos, un jums garantēta dalība BEZ MAKSAS stendā “Inovācija pārtikai” izstādē “Riga Food 2023”!

Savus pieteikumus ar īsu produkta aprakstu sūtiet līdz 2023. gada 30. aprīlim uz e-pastu  diana.zobena@techcenter.lv. Gaidīsim!

Konkurss dalībai Inovācijas stendā tiek organizēts EEN Latvija 15 gadu jubilejas programmas ietvaros.

Print

Sadarbības partneri