Olgas Blumbahas veiksmes stāsts |

Pirmdiena, 2024 gada 27. maijs
Vārda dienas svin Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris x

Olgas Blumbahas veiksmes stāsts

Vēlamies dalīties ar labu ziņu – stāsts par uzņēmuma SKIM Gardumi vadītājas Olgas Blumbahas  ceļu no mazpazīstamas mājražotājas līdz Eiropā un aiz tās robežām pieprasītas inovatīvas pārtikas produkcijas radītājai un ražotājai ir uzrunājis Eiropu.

2022. gada oktobrī Latvijas Tehnoloģiskais centrs #EEN projekta ietvaros sagatavoja un iesniedza stāstu par Enterprise Europe Network sniegto atbalstu Olgas uzņēmējdarbībai, sākot no iespējas piedalīties izstādēs Riga Food līdz pat mediju kampaņas organizēšanai, veicinot uzņēmuma atpazīstamību.

Papildus jāuzsver Olgas Blumbahas gatavība dalīties ar savu pieredzi un zināšanām, iedvesmojot arī citus uzņēmējdarbības uzsākšanai.

“SKIM Gardumi” ceļš uz atzinību vietējā un plašākā mērogā nepalika nepamanīts. 2022. gada nogalē, sniegiem bagātā dienā filmēšanas grupa no Beļģijas kopā ar Latvijas Tehhnoloģiskā centra Mārketinga un komunikāciju projektu vadītāju Diānu Zobenu devās uz Vandzenes pagastu Talsos. Enterprise Europe Network projekta ietvaros filmēšanas grupa uzņēma sižetu par Olgas panākumiem, lai iedvesmotu citus mazos un vidējos uzņēmējus Eiropā.

Par Olgas Blumbahas, “SKIM Gardumi”, veiksmes stāstu vairāk lasiet šeit: 👉 https://www.een.lv/veiksmes-stasts/17000/

Ja esat inovatīvs un uzņēmīgs uzņēmējs, radošs un gatavs dalīties ar savu pieredzi, rakstiet: ✍️diana.zobena@techcenter.lv.

Varbūt jums būs iespēja piedalīties Izstāde Riga Food  2023 BEZ MAKSAS un kļūt par nākamo veiksmes stāstu!

Print

Pielikumi

  • olga(jpg fails, 144.19 Kb)

Sadarbības partneri